Tarlabaşı Hurdacı

Tarlabaşı Hurdacı

Tarlabaşı Hurdacı İstanbul Hurdacı avrupa yakası bakır hurda alımı, tüm İstanbul il ve ilçeler genelinde metal hurdalarınız en uygun fiyata tarafımızdan alınır. Ayrıca bina yıkım işi için İstanbul hurdacınız olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bina yıkım işi sonucunda sökülen çıkma kapı pencere hurdaları da tarafımızdan yerinde alınır. Kurşun hurda, sarı hurda, alüminyum hurda, metal hurda, bakır hurda, demir hurda, akü hurdakablo hurda malzemelerinize ait parça veya toptan birikimlerinizi paraya dönüştürmek için adres alıyorsanız istanbul ilinde her semt ve ilçede bizler ile iletişimde bulunarak uygun fiyat tekliflerimiz ile satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. T

İstanbul avrupa yakasının kalabalık semtlerinden biri olan taksim yakınlarında Tarlabaşı hurdacı iş ve işlemlerini de yerinde gerçekleştirmekteyiz. Tarlabaşı hurda malzemeleri genelde metruk binalardan çıkarılan demir hurda ve çıkma kapı pencere benzeri hurda çeşitlerinden olmaktadır.  Kilogram veya ton farkı gözetmeksizin her miktarda hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bina yıkım işi için firma olarak her türlü araç gereç donanımına sahibiz. Çok katlı yapıları bile bir gün içinde yıkım işini tamamlıyoruz. Yapının bulunduğu alanı temel seviyesine kadar, tüm dönüşüm malzemesi konumundaki hurda demir, kablo hurda gibi parçalaro ayıkladıktan sonra beton ve taş yığınlarını kendi araçlarımız ile belediyelerin göstermiş oldukları alanlara taşıyoruz.

İstanbul hurdacı arayışlarınıza, uzun yıllardır İstanbul hurda piyasasında bulunmamız nedeni ile her yönden çözüm ve çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Hizmet bölgemiz sadece Avrupa bölgesi ile sınırlı olmayıp anadolu yakası hurdacıları içinde de sektörün öncü firmaları içinde tercih edilenler arasında ön sıralarda bulunmaktayız.

Hurda alımı çok zahmetli işler arasında gözükse de yılların vermiş olduğu deneyim ile hurdanın çeşidine göre ayıklanması fiyatlandırılması bizim uzmanlık konularımızdandır. Hurda malzemeleriniz ile ilgili günün her saatinde bize ulaşabilir. Hurdalarınızın bulunduğu alana ait resimleri ön bilgi olarak whatsapp hattımızdan bize ileterek ederi konusunda tahmini rakamları öğrenebilirsiniz.

Hurda alımı işimizi sadece metal çeşidinde hurdalar ile sınırlı tutmayıp aynı zamanda kağıt hurda, plastik hurda, tahta hurda gibi malzemelerin de alım işini yapmaktayız. İstanbul hurda piyasasında, İstanbul hurdacı firmamız dışında hurda konusunda geniş hizmet alanına sahip başka bir firmaya rastlamanız pek mümkün olmayacaktır. Hurda sektörü genelde bireysel yapılan ve parça iş şeklinde alım satımın yapıldığı bir döngüde devam etmektedir. İstanbul hurdacı olarak bizler kurumsal kimlik edinme ve markalaşma sürecine adım atmış bulunduğumuzdan sektörün ihtiyaç ve beklentilerinin analizini yapabilmekteyiz. hurda birikimlerinizin devamlılığı var ise satışınızı yapacağınız firmaların da devamlılık özelliklerini göz önüne almanız gerekmektedir.

Hurda malzemelerin alım işini yaparken çevre temizliği en önem verdiğimiz konular arasındadır. alımını gerçekleştirdiğimiz hurda malzemelerin yerlerinde metal hurdalardan kaynaklı pas kalıntısı, yağ birikintisi veya kağıt karton hurda gibi malzemelere air çöp kırıntılarını alandan ayrılmadan önce süpürme, yıkama ve temizleme işini mutlaka gerçekleştiriyoruz. Bazı hurda ürünler uzun süreli aynı yerde beklemekten korozyona uğramakta ve çevresindeki sağlam metallere de etki etmektedir. Bu durumda olan hurdaları alırken özellikle yer ve çevresinin temizlenmesi sağlık ve çevre temizliği açısından çok önemlidir. İstanbul hurdacı derken sadece hurda alımı yapıp geride dağınık kirli bir alan bırakmak asla onaylamadığımız bir tutumdur.

Kuyumcuların değeri madeni nasıl altın ise, biz hurdacılar için bakır hurda, sarı hurda, alüminyum hurda, demir hurda, prinç hurda, bronz hurda, aynı değerde madenler arasındadır. Çünkü madenlerin yer altından çıkarılması işlenmesi çok büyük emek ve zaman gerektirmektedir. Bizler de büyük emekler sonucu yeryüzüne çıkarılarak, işlenip insan kullanım ve hizmetine sunulan madenlerin, kullanıldıkları iş için dönüştürüldükleri araç gerecin ömrü tamamlanmış olsa da maden olarak ömürleri devam ettiğinden ilk günkü cevher durumlarında değerlendirip fiyat belirlemekteyiz. Sizlerin ihtiyacı bitmiş olabilir fakat hurdaya dönüşen metal, demir, bakır, krom, alüminyum, pirinç gibi madenlerin daha uzun yıllar yeni bir eşya, araç gerece dönüştürülerek hayatımızda var olmaya devam ettiklerini sektörün içinde gerçekleştirilen özellikli işlemlerden dolayı çok iyi bilmekteyiz.  

Hurda alımı dışında gerçekleştirdiğimiz yıkım işi ile ilgili web sitemiz anasayfasında çalışmalarımıza ait video paylaşımlarımız bulunmaktadır.  Videolarımızı izleyerek yaptığımız işin ayrıntıları hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler edinebilir ayrıca günün her saatinde bizlere 0.536 511 61 64 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.