Şişli Kuştepe Hurdacı

Şişli Kuştepe Hurdacı

Şişli Kuştepe Hurdacı

İstanbul hurda malzeme alım satım piyasasında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yeni yıl ile birlikte yoğun bir işlem hacmine sahip olan şişli hurdacı ihtiyaçlarını karşılamak üzerer konum oluşturmuştur. Şişli Kuştepe Hurdacı faaaliyetlerimiz de şişli hurda malzeme alım satım işlemleri kapsamındadır. Günümüzde hurda piyasası doğru atılımlar ile maksimum kazan elde edilen bir sektöre dönüşmüştür. Piyasaya giriş yapan  birçok hurda alım satım işi gerçekleştiren firma yaptığı işin ticari boyutlarının dışında doğa ve insanlığın hizmetinde bir faaliyet gerçekleştirdiğinin malesef bilincinde olmadan hareket etmektedirler. Şişli Kuştepe Hurdacı olarak bilmenizi isteriz ki; bizler geri dönüşüm sektörü olarak adlandırılan hurdacılar olarak günümüzde yaptığımız işin kutsiyet derecesinde değerini kavramış bulunuyoruz.

Şişli hurdacı ihtiyaçlarına cevap olmaya çalışırken hurda malzeme konusunda şişli bölgesinde neden yoğun bir hurda birikiminin gerçekleştiği konusunda bazı piyasa araçtırmalarımızı gerçekleştirdik. Yaptığınız iş ile ilgili dönem dönem piyasa araçtırmaları gerçekleştirmek ve çıkacak verilere göre strateji belirlemek ticaret hayatında sizler için kazançlı dönüşler sağlayacaktır. Şişlide hurda piyasası için öncellikle şişli tarihçesini inceledik. 1960 yılları ile başlatılan şişli sanayisinin gelişim atağı günümüze kadar birçok iş kolunda gelişip genişleyerek devam etmiştir.

1980'li yıllarda şişli tekstil piyasası için perakende ve toptan bir alışveriş çarşısı ile ekonomik alanda sıçrayış yaşadığından, bu hareketli dönüşüm ilçeye birçok alanda kuruluşun gelerek kendi atölye ve üretim birimlerini açmasına sebebp olmuştur. Konfeksiyon başta olmak üzere Otomotiv ve oto tamir merkezleri, ilaç ve makine fabrikaları gibi küçük büyük birçok ticaret merkezinin şişlide kendine yer bulması hareketliliği daha üst boyuta taşımıştır. Şişli hurda malzeme piyasası da bu yoğun üretim ve tüketimin gerçekleştiği ilçe için aynı hareketli yoğun çalışma temposuna sahiptir. Şişli Kuştepe Hurdacı hurda alımlarımızda elektronik hurda, mobilya dekorasyon malzemesi hurdası, yukarıda bahsettiğimiz üretime dayalı işyerlerinden alınan imalat ve üretim malzemeleri hurdası şişli inşaat sektörü tüketimi sonrası oluşan hırdavat ve yapı malzemesi hurdası, ev ve işyeri kullanımları sonrası hafif veya ağır hasarlı beyaz eşya hurdası, pil ve akü hurdası, plastik ve tekstil hurdası gibi şişlide üretim ve tüketime konu olan tüm alanlarda geri dönüşüm kapsamında değerlendirilen tüm malzemelerin alımını yapmaktayız.

Hurdacılık ticari kaygılardan öte dünyaya karşı  borçluluk, doğaya karşı görev olarak tanımlanmalıdır. Şişli hurda alım işi sanayinin doğaya atık olarak bıraktıklarını yerinden alınarak doğaya temizlik olarak yeniden kazandırılması olarak değerlendirilmelidir. Şişli Kuştepe Hurdacı faaliyetimiz bu semtin diğer şişli yerleşim yerleri gibi hem sanayi tesisi hem orta ve yüksek öğretim kurumlarının yerleşkelerinin olduğu bölge olmasından dolayı daha bir özen ve titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Hurda malzeme atıkları herşeyden önce insan sağlığı ile ilişkilidir. Özellikle sanayi üretimi gerçekleştirilen yerlerde yığıntılara meydan vermeden yerlerinde alınmalı geri dönüşüm işlemleri gerçekleştiririlerek doğadaki olması gereken alanlara yerleştirilmelidirler. Sektör olarak işlemlerimizin mahiyeti boyutu aynı ölçülerde bulunmamaktadır. Şişlide fabrika hurdası söküm işini üstlendiğimiz gibi, herhangi bir konutta hurda ocak gibi küçük hurda malzeme alım işini de aynı minvalde gerçeleştirmekteyiz. Bahçe bölümlerinizde bulunan metal malzemeleriniz, makine parçalarınız, kablo ve tel hurda malzemeleriniz için aradığınızda gelip yerinde malzemelerinizi alarak doğaya kazandırılması için işlem tesislerine yönlendiriyoruz.

İş Merkezlerinde ürünlerin taşınması için kullanılan karton kutu hurdaları, sağlık sektöründeki medikal malzeme hurdaları, üretim fabrikalarında kullanılan hammade hurdaları gibi birçok alanda da hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu saydığımız iş yerleri şişli hurda alım piyasası içinde mevcut olduğundan Şişli Kuştepe Hurdacı işlemlerini önceliklerimiz kapsamına almış bulunuyoruz. elinizde bulunan atıl malzemeleri nereye vereceğinizi nasıl değerlendirileceğini bilmiyorsanız size şişli hurdacı adreslerini sorgulamanızı öneriyoruz. Kuştepede ikamet ediyoe iseniz şişli hurdacıları içinde yer alan firmamıza 0.536 511 61 64 numaralı telefonumuzdan ulaşarak atıl durumda bekleyen hurda malzemelerinizin değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizin için maliyeti yüksel bedellerde olacak nakliye masrafı ile uğraşmak yerine bizlere ulaşarak hurda malzemelerinizin tahliye edilmesi sorunundan kolayca kurtulabilrsiniz.Sizden telefonda aldığımız bilgiye göre yeterli sayıda çalışanımızı adresinize nakliye aracı, asansör, kepçe benzeri makinalarımız ile yönlendiriyoruz. Yıkılmasını talep ettiğiniz, kömürlük, odunluk, kulübe veya eski yapılarınız mevcut ise bina yıkım işinizi de gerçekleştirebileceğimizi bilmenizi isteriz. her türlü ağır metal levha benzeri tablaların yerinden sökülmesi, kapı pencerelerin çıkarılması için makine ve teçhizata sahibiz.Hurda piyasasında çeşitlerine göre ayrıştırılan metal hurda sınıfında değerlendirilen sarı hurda, bakır hurda, demir hurda, prinç hurda, bronz hurda, alüminyum hurda yanında plastik hurda çeşidine tabi olan kablo hurdalarınızı ve plastik her türlü hurdalarınızı miktar ayrımı yapmadan alımını yapıyoruz.